Systém hlasového ovládání chytrého telefonu Honda

Jeho použití je intuitivní. Využijete funkce rozpoznávání hlasu, odposlechu a čtyřsměrného spínače, který je umístěný na levém řídítku. Telefon budete mít bezpečně uložený v kapse, ale zůstanete připojení a můžete se soustředit na cestu a užívat si svobodnou jízdu na každém kilometru.

Honda, obrazovka systému hlasového ovládání chytrého telefonu

POUŽITÍ APLIKACE HONDA ROADSYNC

Používání nejnovější aplikace Honda RoadSync je úplná hračka. Při jízdě na motocyklu nebo skútru Honda se systémem hlasového ovládání chytrého telefonu Honda připojte svůj chytrý telefonem s operačním systémem Android 8.0 (nebo novějším) a aplikací Honda RoadSync, kterou si nainstalujete pomocí účtu Google. Aplikace se také díky funkci Bluetooth® připojí ke sluchátkům s audio vstupem zabudovaným v helmě.

RYCHLÉ A SNADNÉ NASTAVENÍ

1. Stáhněte si aplikaci Honda RoadSync z obchodu Google Play a v případě potřeby povolte oprávnění

2. Podle pokynů na obrazovce spárujte zařízení s motocyklem Honda

3. Jakmile přístroj spárujete a povolíte oprávnění, zvolte účet Google

A to je vše. Připojení je vytvořeno a nyní můžete prozkoumat všechny funkce, které máte na dosah ruky – a to vše přes Bluetooth® (bez nutnosti použití kabelů).

Stáhněte si aplikaci Honda RoadSync v obchodě Google Play

Máte ještě další otázky? 

Projděte si nejčastější dotazy

Rychlé a snadné nastavení

Funkce Bluetooth®

Využití funkce Bluetooth® se může lišit podle softwarových a hardwarových verzí zařízení Bluetooth, individuálního nastavení, velikosti adresáře telefonu, způsobu ukládání kontaktů a dostupné paměti. Aktualizace softwaru chytrého telefonu mohou rovněž ovlivnit funkčnost a výkon funkce Bluetooth. Společnost Honda nemůže poskytnout žádnou záruku funkčnosti mezi zařízením Bluetooth a motocyklem. Některé funkce nemusí být na všech trzích plně podporovány. Společnost Honda si vyhrazuje právo změnit seznam zařízení bez předchozího upozornění.