Dva motocykly Honda řady 300 jedoucí z kopce při západu slunce

Nadšenec. Jezdec. Snílek.

Ve společnosti Honda vyrábíme motocykly.
Ale to není to jediné, co vyrábíme.

Protože se zabýváme také naplňováním snů. Honit se za nimi, dosahovat jich, nechat se jimi dojímat. Žádný odpočinek, dokud toho snu nedosáhneme.

To je duch značky Honda.

Pokud jste někdy měli nějaký sen a nechali se jím pohltit, pak jste na správném místě.

Posunout

DĚDICTVÍ

Náš zakladatel, Soichiro Honda, byl snílek. Když v roce 1947 představil světu Typ A o objemu 50 ccm, splnil se mu jeho první velký sen. Od té doby dosahuje značka Honda milníku za milníkem, stala se průkopníkem průkopník řady technických prvenství a strůjcem více vítězství v závodech MotoGP, než dokážeme spočítat. 

Naše dědictví je však víc než jen sbírka trofejí. Za naše skutečné dědictví považujeme zážitky, které poskytujeme více než 70 let naší bohaté historie; náš neustálý vývoj, inovace a posouvání hranic, které umožňují mnoha jezdcům strojů Honda zažívat radost z mobility. Aby si užívali skutečnou svobodu. Aby posouvali svoje hranice. A potom se posunuli zase o kus dál.

Každé nové dobrodružství. Každá překonaná hranice. Každý nový objev. Každý sen, který byl kdy splněn na motocyklu Honda. To je dědictví, na které jsme hrdí.

 

Řada 13 historických motocyklů Honda v Japonsku s lidmi stojícími za nimi

„Místo toho, abyste se báli výzev a neúspěchu, mějte strach z vyhýbání se výzvám s rukama v klíně.“

Soichiro Honda

NEKLID

Ve společnosti Honda nevěříme na snadná řešení. Nikdy se nespokojte s ničím. Nedopřejte si klidu. To je to, čemu věříme.

Je to filozofie, která znamená, že nikdy nemáme pocit, že jsme skončili. Proto nikdy nepřestaneme zpochybňovat limity každého motocyklu. Proč nikdy nepřestaneme usilovat o úspěch a posouvat inovace, techniku a vývoj až na samou hranici možností. A potom to zopakujeme. Stále dokola.

Proto jsme neustále průkopníky technických novinek – například řadového čtyřtaktního motoru, dvouspojkové převodovky nebo motocyklového airbagu. Proto jdeme nad rámec současných možností a nebojíme se zpochybňovat status quo trhu s motocykly. 

Je to neklidný duch, který nás žene kupředu a který se přenáší na každého jezdce motocyklu Honda na cestách za dalším dobrodružstvím. K radosti z opravdové svobody. K dalšímu velkému snu. 

Koneckonců jsou to naše sny, které nás pohánějí.

 

Naše sny otevřely nové cesty vedené naším nespoutaným duchem.

Sněte s námi.