Bez vás je to jen cesta.


Cesta. Místo, kde se sny stávají skutečností. Cestování na dvou kolech obohacuje život o příběhy lidí, míst a zážitků. A ať už jezdíte kvůli adrenalinu, dobrodružství, zábavě, nebo se jen chcete dostat do práce, sdílíme cestu s vámi. S motocyklem Honda máte domov.

Just a road brand campaign no rider
CMX1100 Rebel with pillion riding into the sunset

Není nad to, když otočíte plynovou rukojetí a pocítíte kouzlo zrychlení. Je to esence svobody a nezávislosti. A způsob, jak žít život – svůj život – co nejvíc naplno.

Jízda na motocyklu Honda je celoživotní cesta, která vás zavede na místa, o nichž se vám ani nesnilo. Ať už dáváte přednost emocím naked motocyklu CB650R, novým obzorům, které vám otevírá model Transalp, nebo dlouhým dobrodružným cestám s Hondou Africa Twin, můžete se zapojit do komunity.

Můžete být členy skupiny majitelů, motocyklových klubů nebo osamělými víkendovými jezdci. Můžete jezdit s přáteli, v neděli ráno na kávu, kroužit po závodním okruhu nebo projíždět napříč kontinenty. Bez ohledu na to, z jakého důvodu nebo kvůli čemu se jezdci připojí ke komunitě Honda, získají přístup k podpůrné a inkluzivní síti stejně nadšených jezdců. Všichni si rádi užívají čistou radost z jízdy. 

CB650R and Transalp static with riders

Ve společnosti Honda věříme, že motocykly jsou víc než pouhý dopravní prostředek a mnohem víc než jen stroje. Jsou to symboly individuality, vyjádření a sounáležitosti. A díky okřídlenému logu Honda, které představuje svobodu pro nás všechny, získávají naši jezdci pocit hrdosti, identity a rodiny. 

Již od prvních let existence značky Honda byla naše komunita založena na nadšených jezdcích. Těch, kteří chápali závazek společnosti Honda ke svobodě na dvou kolech. Mnozí z nich byli průkopníky motocyklového sportu. V průběhu času se naše komunita rozrůstala a vyvíjela, ale vždy zůstávala věrná svým kořenům. 

Transalp dynamic shot with rider

Dnes na naše jezdce narazíte po celém světě, napříč kulturami a všemi odlišnostmi. Naše komunita je místem, kde můžeme sdílet společný cíl, setkávat se na cestách i v životě a sdílet příběhy, které nám dělají radost. Toto je styl Honda.  

Naše motocyklová komunita je pro nás zdrojem hrdosti a inspirace. Představuje to nejlepší, čím může jízda na motocyklu být – způsob, jak se spojit s ostatními a smysluplně poznávat svět. Bez vás je to jen cesta.

Motocykly Honda 2023

Nadcházející akce

 
Informace o akci
Detaily
 
Group of riders together at Honda fest

Honda Fest 2023

Pozvánka na 14. ročník oblíbené motorkářské akce!

Nízké Tatry, Slovensko

24-27/8/2023

Záběr komunity Honda

Honda Test Days 2023

Připravii jsme pro vás možnost testování 12 motocyklů značky Honda.

Zázemí Automotodromu Brno, Hotel Grid

29-30/4/2023

Man signing up to Honda test ride

Honda Test Days 2023

Připravii jsme pro vás možnost testování 12 motocyklů značky Honda.

Praha-Západ, Nižbor

13-14/5/2023

Honda Rider parked outside Honda motorcycle test camp

Moto Test Camp 2023

Nenechte si ujít možnost vyskoušet si letošní novinky Hondy!

Soběslav, Jižní Čechy

20-21/5/2023

Honda Rider walking past Honda test ride stand

Míra Lisý - Motolisý

Ukončení motosezony s Mírou Lisým a motocykly Honda.

Koněprusy, Beroun

30/9/2023