Představujeme novou modelovou řadu CRF

Nové modely od Hondy: CRF250R, CRF450R a CRF450L.

24. května 2018

Nová CRF450L

Na základě motokrosového stroje CRF450R vznikl nový víceúčelový motocykl způsobilý pro provoz na veřejných komunikacích, jenž se vyznačuje robustním a lehkým rámem navrženým s důrazem na maximální přilnavost a je poháněn silným motorem disponujícím dobře využitelným výkonem již od nízkých otáček. Odolné, kvalitní díly a dlouhé servisní intervaly přispívají k bezstarostné jízdě po celou dobu vlastnictví stroje. 

Nová CRF450R

U modelu CRF450R došlo k významnému zvýšení hodnot maximálního výkonu a točivého momentu, přičemž výkon se zlepšil v celém rozmezí otáček; motor navíc získal 3stupňový systém pro řízení rozjezdu HRC Launch Control a další vylepšení zaměřená na prodloužení jeho životnosti. U podvozku bylo upraveno odpružení, byly provedeny drobné změny pro úsporu hmotnosti a stroj je nově vybaven řídítky.

Nová CRF250R

U modelu CRF250R došlo k výraznému posílení točivého momentu v nízkých otáčkách; motor navíc získal 3stupňový systém pro řízení rozjezdu HRC Launch Control a další vylepšení zaměřená na prodloužení jeho životnosti. Seznam novinek završují nový třmen přední brzdy, řídítka Renthal Fatbars (nastavitelná ve 4 směrech) a černé DID ráfky.