CB1000R, CMX500 Rebel a Monkey přicházejí s novými barvami

Představujeme nové barvy pro modely CB1000R, CMX500 Rebel a Monkey pro rok 2023.

27. září 2022

Nové barvy pro modely CB1000R, CMX500 Rebel a Monkey pro rok 2023

·       Verze CB1000R Black Edition bude nově dostupná také v matné modré metalíze Mat Jeans Blue Metallic

·       Nová červená metalíza Bordeaux Red Metallic pro verzi CB1000R

·       Nabídka modelu CMX500 Rebel zahrnuje novou edici „S“ Edition v metalíze Titanium Metallic a tři nové barvy

·       Nové barvy pro model Monkey vzdávají hold klasickému originálu ze 60. let minulého století

Tři z vizuálně nejvýraznějších modelů značky Honda vstupují do modelového roku 2023 s dalšími vylepšeními. Do rodiny strojů Neo Sports Café přichází nová verze CB1000R Black Edition; CMX500 Rebel, nejprodávanější motocykl v kategorii custom strojů v Evropě za poslední dva roky, dostává zcela novou řadu moderních barev a k dispozici bude také provedení „S“ Edition s novou dynamickou barvou. Rozkošný model Monkey získává nové barvy, které vzdávají hold klasickému designu ze 60. let minulého století.

Nový model CB1000R ‘Black Edition’ v matné modré metalíze Mat Jeans Blue Metallic rozšiřuje nabídku verze Black Edition na špičce rodiny strojů Neo Sports Café značky Honda. Obě barevná provedení se vyznačují novým stříbrným akcentem na nádrži, který ladí s pečlivě vybranými obráběnými hliníkovými detaily na paprscích kol, deskách kyvného ramene, krytech motoru a objímkách řídítek. Elegantní a agresivní celkový vzhled je korunován barevně sladěným krytem sedla spolujezdce. Také standardní provedení CB1000R získává pro modelový rok 2023 nový vzhled – dostupné bude v elegantním červeném metalickém provedení Bordeaux Red Metallic.

CMX500 Rebel, kompaktní cruiser značky Honda s řadovým dvouválcovým motorem o objemu 500 cm3, který je určen pro držitele řidičského oprávnění A2, je poslední dva roky nejprodávanějším modelem v kategorii custom strojů. Dostupný, snadno ovladatelný a z pohledu vlastnictví příjemný Rebel nabízí atraktivní standardní výbavu, která obsahuje pomocnou/třecí spojku, LED světla, či ukazatel zařazeného rychlostního stupně.

Do modelového roku 2023 CMX500 Rebel vstupuje se třemi zcela novými moderními barevnými provedeními: matnou černou metalízou Mat Gunpowder Black Metallic, šedou perleťovou Pearl Smoky Gray a červenou Candy Diesel Red. Verze „S“ modelu CMX500 Rebel, která obsahuje řadu praktického a atraktivního příslušenství montovaného přímo ve výrobním závodě, jež zahrnuje kryt světlometu, černé kryty a manžety vidlice, či sedlo s kosočtvercovým prošíváním, je nyní dostupná v nové dynamické metalíze Titanium Metallic.

Také Honda Monkey od svého opětovného uvedení v minulém roce rozsévá radost na evropských silnicích. Pro rok 2023 bude model Monkey dostupný v nové perleťové černé Pearl Shining Black a v pozměněných provedeních žluté Banana Yellow a perleťové červené Pearl Nebula Red. Všechny tři verze obsahují barevně sladěný rám, vidlici, kyvné rameno a zadní tlumiče, tartanový potah sedla a stylové prvky na nádrži, které odkazují na klasický Monkey styl z konce 60. let minulého století.

CB1000R, modelový rok 2023

Základní informace o modelu: Vlajková loď řady Neo Sports Café značky Honda se neustále vyvíjí - kompaktnější, štíhlejší, s ještě agresivnějšími rysy - to je směr dalšího vývoje charakteru strojů, které zastupuje. Nový barevný TFT přístrojový displej umožňuje majiteli připojení jeho telefonu prostřednictvím systému hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control System a pod sedlem je nově k dispozici USB nabíjecí konektor. Vedle standardní verze CB1000R je k dispozici také provedení Black Edition, jež je věrné svému názvu: oproti standardní verzi je tento model vybaven ochranným štítkem, krytem sedla spolujezdce a rychlořazením, a kromě několika viditelných hliníkových prvků je celý vyveden v černé barvě. Nastavení systému elektronického vstřikování PGM-FI bylo upraveno s ohledem na plnění emisní normy EURO5.

Model CB1000R pro rok 2023 bude k dispozici v následujících barevných provedeních:

Černá Deep Graphite

Modrá metalíza Mat Jeans **NOVINKA**

CMX500 Rebel, modelový rok 2023

Základní informace o modelu: Rebel, oblíbený kompaktní cruiser značky Honda, určený díky svému řadovému dvouválci o objemu 500 cm3 pro držitele řidičského oprávnění kategorie A2, získal pro rok 2023 svěží nové barevné provedení. Standardní výbava pomocnou/kluznou spojku, LED světla a ukazatel zařazeného rychlostního stupně. K dispozici je také verze Rebel S vybavená dodatečným příslušenstvím montovaným přímo ve výrobním závodě, které zahrnuje kryt světlometu, černé kryty vidlice a manžety a dále sedlo s prošívaným kosočtvercovým vzorem.

Model Rebel pro rok 2023 bude dostupný v následujících barevných provedeních:

 Černá metalíza Mat Gunpowder **NOVINKA**

Gray Perleťová Smoky Gray**NOVINKA**

Red Červená Candy Diesel**NOVINKA**

 

23YM Rebel ‘S’ Edition bude dostupná v této barvě:

 

Metallic Metalická Titanium**NOVINKA**

Monkey 125, modelový rok 2023

Základní informace o modelu: Po dlouho očekávaném návratu v roce 2018 ikonická Honda Monkey vstupuje do roku 2023 se zcela novým vzduchem chlazeným motorem, 5stupňovou převodovkou a s homologací podle emisní normy EURO5. K pohodlnější jízdě přispívají dvoustupňové pružiny zadních tlumičů a nosič z ocelových trubek je k dispozici jako originální příslušenství.

 

Pro rok 2023 bude model Monkey dostupný v nové perleťové černé Pearl Shining Black a v pozměněných provedeních žluté Banana Yellow a perleťové červené Pearl Nebula Red. Všechny tři verze obsahují barevně sladěný rám, vidlici, kyvné rameno a zadní tlumiče, tartanový potah sedla a stylové prvky na nádrži, které odkazují na klasický Monkey styl z konce 60. let minulého století.