Supersport

Vzrušující výkony a smělý design se sportovní inspirací.

Řada Honda CBR1000RR-R Fireblade
Honda CBR500R z předního pravého poloprofilu na silnici

Síla, výkon a naprostá kontrola

Tradice vítězných výkonů značky Honda pokračuje i v řadě supersportovních strojů CBR, která přináší dokonalou kombinaci ergonomického designu a sportovní jízdní pozice, která se inspiruje u motocyklů zkonstruovaných pro poháry Moto GP a WorldSBK. Motory jsou vyladěny pro optimální výkony, a proto se ideálně hodí pro okruhové dny nebo jen pro pár kol. Vždy si vychutnáte opravdovou závodní atmosféru. 

Pro řidičské oprávnění skupiny A2

CBR1000RR-R Fireblade

Zavřít

Honda Racing Corporation WorldSBK CBR1000RR-R Fireblade

Honda Racing Corporation

Závodění je pro společnost Honda srdeční záležitost už od samého počátku. V roce 1954 náš zakladatel Sóičiró Honda, oznámil svůj záměr účastnit se motocyklových závodů a tomuto cíli věnoval veškerou energii. Jeho odkaz žije dál a je středobodem veškerého našeho snažení.

Supersportovní modely Honda se účastní světových šampionátů MotoGP, WorldSBK a Mistrovství světa vytrvalostních závodů silničních motocyklů, které představují vrchol motocyklových závodů. Omračující rychlost je nutné sladit s novými technologiemi a zajistit tak ovladatelnost, trakci a jízdní vlastnosti odpovídající výkonnostní úrovni daného stroje.

Navštivte webové stránky, kde se o týmech a jezdcích HRC dozvíte více.

HRC
Okřídlené logo Honda CBR1000RR-R na palivovou nádrž

Najděte si svůj dokonalý motocykl

Každý motocykl má, podobně jako lidé, osobitý charakter. Který se k vám nejlépe hodí?