Honda Africa Twin

ZROZENÝ K ODOLNOSTI

Čím větší výzva, tím větší odměna. Říkáme, ať se do toho pustíte. Model CRF1100L Africa Twin inspirovaný dakarskou legendou charakterizuje důrazný výkon, černé detaily a zbrusu nové grafické prvky přímo ze závodů rally a je zrozený k tomu, aby se předvedl, když jde do tuhého.

Honda Africa Twin

OVLÁDNĚTE KAŽDÝ OKAMŽIK

Víme přesně, co potřebujete: maximální výkon a minimální hmotnost díky menší nádrži a lehčí a agilnější kapotáži. Zabere tam, kde ostatní selhávají; ideální pro různé podmínky jízdy v terénu. Je to ale jednoduchá záležitost – všechno záleží na vás a na vašem motocyklu. Buďte připravení na novou a dobrodružnější jízdu. Proto jsme zkonstruovali model Africa Twin. Víme, co dokáže.

Honda Africa Twin

Kompaktní pohonná jednotka

Osmiventilový dvouválcový motor SOHC dosahuje maximálního výkonu 75 kW a točivého momentu 105 Nm. Ale způsob, jakým tento motor reaguje, je ohromující. Díky 46mm tělesu škrticí klapky s optimalizovaným nastavením řídicí jednotky je spojení mezi pravou rukou a zadní pneumatikou naprosto přesné. Ať už hledáte přilnavost na šotolině, nebo projíždíte serpentiny, máte k dispozici maximální výkon v jakýchkoli otáčkách.

Honda Africa Twin

Navržený k překonávání limitů

Hlavní rám a hliníková kyvná vidlice inspirovaná modelem CRF450R jsou lehké a tuhé. Přesné reakce odpružení zajišťuje 45mm převrácená přední vidlice Showa s nastavitelným tlumením při odskoku a stlačení. Zadní tlumič Showa, který funguje prostřednictvím zavěšení Pro-Link, nastavuje tlumení při stlačení a roztažení a také předpětí pružiny pomocí ovladače na těle tlumiče.

Honda Africa Twin

Dokonalá konfigurace

Model Africa Twin vám poskytuje kontrolu a jeho srdcem je jednotka měření setrvačnosti (IMU) v 6 osách, která monitoruje motocykl při brzdění, zatáčení a zrychlování. Výsledkem je ostré řízení 7stupňového systému HSTC a 3stupňového systému řízení trakce k zamezení zvedání předního kola a náklonového ABS. K dispozici jsou čtyři výchozí jízdní režimy – URBAN, TOUR, GRAVEL a OFF-ROAD – a dvě plně přizpůsobené možnosti USER, které vám umožní mít v rukou motocykl podle vašich představ.

Honda Africa Twin

Dvouspojková převodovka (DCT)

Můžete si vybrat model Africa Twin s manuální šestistupňovou převodovkou nebo naší inovativní šestistupňovou převodovkou DCT, která vám může zajistit nulový stres a hladké automatické řazení. Samozřejmě máte možnost přepnout na bleskurychlé manuální ovládání pomocí spouštěcích páček na levé ruce, které jsou ideální pro řazení nebo držení rychlostních stupňů v terénu. Převodovka DCT je také nově optimalizovaná pro jízdu při nízkých rychlostech na první a druhý rychlostní stupeň a pro případ, že opustíte silnici, stisknutím spínače G (na TFT displeji) snížíte prokluz spojky, čímž zvýšíte trakci a citlivost zadního kola.

JEDEN SPECIÁLNÍ MOTOCYKL

Porozhlédněte se a vyberte si barvu.
Otáčejte přetažením Otáčejte přetažením
Přiblížení Přiblížení
Rotate Rotate
Přiblížení stažením prstů Přiblížení stažením prstů
Vyberte si barvu

  ZVUKOVÝ ZÁZNAM VYLADĚNÉHO DVOUVÁLCE

  Přidejte plyn a dejte zaznít závodnímu zvuku výfuku modelu Africa Twin s uspořádáním 2-1. Nyní jste připraveni (doporučujeme použít sluchátka).

  Honda Africa Twin
  Honda Africa Twin
  Posunout

  DVA RŮZNÉ MOTOCYKLY AFRICA TWIN

  Zde si vyberte své nové dobrodružství.

  Snímek modelu Honda Africa Twin Adventure Sports
  Snímek modelu Honda Africa Twin

  CRF1100L AFRICA TWIN

  CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS