Honda Adventure Roads – Maroko 2024.

Zavřít

Výprava Honda Adventure Roads vstupuje do nové kapitoly, která bude příznivcům motocyklů Africa Twin poskytovat příležitost jezdit s námi každý rok po dobu následujících tří let. Další akce se Honda Adventure Roads tentokrát uskuteční v Maroku, kde se model Africa Twin na vzrušující desetidenní expedici vrátí ke svým kořenům a půjde ve stopách předchozích ročníků Rallye Dakar.

 

Všech 30 míst pro jezdce na Honda Adventure Roads Morocco je již obsazeno. Stále se můžete zaregistrovat a dostávat nejnovější zprávy a aktualizace o naší nadcházející cestě do Maroka. Přihlaste se k odběru novinek o události a buďte první, kdo se dozví o události v roce 2025, a získejte exkluzivní možnost včasné registrace svého zájmu.

 

DOSTÁVAT INFORMACE O AKCI

Marocká krajina se silničními jezdci na strojích Honda Adventure.

Výzva

Novinkou pro akci HAR2024 je, že jezdci se budou navádět sami pomocí systému Tripy II, aby zažili opravdové dobrodružství. Tým výpravy HAR vytvořil roadbook šitý na míru pro Maroko, který zahrnuje směs terénů a různá převýšení, takže jezdci budou mít možnost posouvat svoje hranice. Vaše cesta začne v Agádíru a zamíří na východ ke zlatým dunám kolem M'hamidu. Dále letmo míjí kruhovou horu Gara Medouar. Jezdci budou mít možnost projet strmým kaňonem řeky Dades a zamíří hlouběji do drolících se horských průsmyků a údolí směrem ke kulturnímu městu Fes. Směrem na sever se terén stává bohatým na flóru, protože trasa míří do národního parku Tazekka a končí v Nadoru.

Marocká krajina se silničními jezdci na strojích Honda Adventure.

Učte se od těch nejlepších

Učte se a jezděte po boku těch nejlepších, protože se k vám na cestu přidají naši vlastní jezdci z týmu HRC*. Budou vám poskytovat tipy a inspiraci pro jízdu, jezdit s vámi v náročném terénu a večer se k nám připojí na večeři.

*S ohledem na jejich potvrzený kalendář závodů pro rok 2024.

Marocká krajina se silničními jezdci na strojích Honda Adventure.

Ubytování inspirované dobrodružstvím

Od příletu na letiště v Agádíru až po odjezd z Nadoru se o vás bude starat společnost Honda. Stačí mít s sebou jen jezdeckou výbavu a dobrodružného ducha. Jezdci se ubytují v luxusních marockých hotelech a tradičních bivakovacích táborech, kde lze pod jasnou oblohou pozorovat hvězdy. Po celou dobu dobrodružství vám budou k dispozici průvodci a specializovaní mechanici, kteří vám poskytnou podporu a jistotu. Pneumatiky a tankování jsou zahrnuty v ceně od organizátorů akce, a dokonce vám každou noc odvezeme samostatně zavazadla do ubytování, abyste se mohli na dobrodružství soustředit naplno. Účastníci budou mít příležitost poznat náročný terén a krásnou krajinu, seznámit se s marockou kulturou i obyvateli země a užívat si jedinečné zážitky šité na míru.

Marocká krajina se silničními jezdci na strojích Honda Adventure.

Vydejte se na hranici možností

Vyzkoušejte si nejnovější model Africa Twin s kompletní výbavou a příslušenstvím. Model Africa Twin je odolný a při každé výpravě Adventure Roads je důkladně otestován. Je spolehlivým partnerem každého motocyklisty na cestách za dobrodružstvím. Kompaktní výkonný tahoun vybavený dvouválcovým motorem a agresivním rallye designem, který byl původně ovlivněn týmem HRC. 

Naplánovaná trasa a mapa výpravy Honda Adventure Roads.

Trasa pro Maroko 2024.

Podívejte se na plánovanou trasu výpravy Honda Adventure Roads 2024 v Maroku. 


Skupina jezdců na Islandu

Filozofie

Honda Adventure Roads je víc než jen adrenalinová jízda. Je to opravdové dobrodružství. Takové, které posouvá hranice fyzických i psychických možností. Naše akce jsou připravené tak, aby prověřily schopnosti člověka i stroje a zavedly je na místa, která by se dříve zdála být nedosažitelná. Ale jsou mnohem víc než to. Od pozorování velryb na Islandu po noci ve stanech lavvu pod hvězdami na Nordkappu se vám otevřou celé nové světy, kultury a národy. Na výpravách Honda Adventure Roads nejde o pouhé dosažení cíle, ale o proměňující putování, které se odehrává mezi startem a cílem. 

Jezdci na silnicích

Dobrodružství

Jezdíte, abyste objevovaly a hledaly nové výzvy. Jezdíte, abyste byli volní. A my pro vás máme místo. Objevte komunitu výprav Honda Adventure Roads, která je ztělesněním dobrodružného ducha a síly týmové práce. Na našich neuvěřitelných výpravách po zemích, jako je Norsko, Island nebo Jihoafrická republika, se jezdci setkávají, aby společně zdolávali nejdivočejší terény od dechberoucích vrcholů až po neúprosné, nádherné pouště, a vytvářejí tak trvalá pouta a živou, semknutou komunitu. Zjistíte, že jádrem naší komunity jsou společné zážitky účastníků. A možná najdete inspiraci k tomu, abyste zanechali vlastní stopu ve světě i na samotných výpravách Honda Adventure Roads.

Odborníci radící skupině jezdců

Odborníci

Když se připojíte k výpravě Honda Adventure Roads na svou životní jízdu, budete mít po boku výjimečné osobnosti. V průběhu let se na našich předchozích akcích vystřídala hvězdná sestava dakarských jezdců – včetně Rickyho Brabeca, Adriena Van Beverena a Nacha Corneja – a také motokrosová legenda Dave Thorpe, kteří jezdcům předali neocenitelné znalosti, ale také vzrušení, které je inspiruje. Můžeme se těšit na španělského jezdce endura Kiriana Mirabeta, který předvede své úžasné jezdecké dovednosti a bude vždy po ruce, aby každému jezdci z výpravy Honda Adventure Roads poradil a pomohl mu s tipy a triky, které si může odnést.  

Pohled zezadu na jezdce na motocyklu CRF1100 ATAS s příslušenstvím Touring

Výprava Honda Adventure Roads nabízí jezdcům možnost svézt se na legendárním motocyklu Africa Twin. Navržený tak, aby dokázal vyvinout maximální výkon bez ohledu na terén. Prohlédněte si ostré a agilní ovládání díky lehkému podvozku a příjemnému odpružení s dlouhým zdvihem. 

Naši partneři akce