Honda Africa Twin Adventure Sports
Honda Africa Twin Adventure Sports

OPRAVDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ NIKDY NEKONČÍ

Začněte s úžasnými schopnostmi modelu Africa Twin. Přidejte palivovou nádrž s dlouhým dojezdem a s ní spojený komfort, možnost volby odpružení Showa EERA™ a šestistupňové převodovky DCT a také nový, vylepšený, kratší štít a živé barvy Cracked Terrain – inspirované původním modelem Africa Twin – a získáte model Africa Twin Adventure Sports. Špičkový motocykl na dlouhé cesty.

Honda Africa Twin Adventure Sports
Honda Africa Twin Adventure Sports

CELÝ SVĚT POD VAŠIMI KOLY

Cestování vás posouvá. Proměňuje vás. Nová místa. Lidé. Zkušenosti. Život plný vzpomínek. Každá cesta začíná s pocitem očekávání toho, co přijde, a končí s nádechem nostalgie, s vrozenou touhou začít plánovat znovu. Díky svému dojezdu na dlouhé vzdálenosti a všestranným schopnostem otevírá model Africa Twin Adventure Sports celý svět pod vašimi koly. A sveze vámi jako nic jiného.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Připravte se na dlouhé jízdy

Kam to bude příště? To je jen na vás. 24,8 l paliva umožňuje dojezd přes 500 km. Skvělé, když nevíte, kde je nejbližší čerpací stanice. Nový čelní štít nastavitelný v pěti směrech je kratší a otevírá výhled dopředu, ale je pečlivě skloněný tak, aby spolu s horním aerodynamickým krytem poskytoval stejně vynikající ochranu. A protože málokdo ví, jaké bude počasí zítra – nebo za další zatáčkou – chlad spolehlivě zaženou vyhřívané rukojeti.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Okamžitá odezva a volitelná dvouspojková převodovka (DCT)

Při cestách na dlouhé vzdálenosti s plným nákladem potřebujete okamžitou akceleraci k předjíždění. Bez zaváhání. Dvouválcový motor nabízí úctyhodný výkon, přesné propojení se škrticí klapkou a pokročilé jízdní technologie, jako je HSTC nebo řízení trakce k zamezení zvedání předního kola. Nemusíte nic složitě seřizovat a použít čtyři výchozí jízdní režimy, nebo si motor nastavit podle sebe. Šestistupňová převodovka DCT je také volitelná pro pohodlné automatické nebo rychlé manuální řazení.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Standardní SHOWA nebo SHOWA EERA™

Ať už jezdíte v terénu, mimo silnice nebo ve dvou a s plnou nádrží na výletě, můžete si vybrat ze dvou nastavení odpružení: vysoce kvalitní, nastavitelné 45mm převrácené přední vidlice a zadní tlumič Showa, nebo doplnění o systém elektronického nastavení odpružení Showa za jízdy (Showa EERA) pro optimální nastavení tlumení za všech okolností. Je to snadné; nastavení SOFT, MID a HARD pokrývají všechny možnosti mezi cestováním a sportem a k dispozici je i nastavení OFF-ROAD. Možnost USER umožňuje vlastní nastavení a předpětí zadní pružiny lze nastavit také elektronicky.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Bezpečně ukazuje cestu

Při celodenní jízdě se vyplatí vidět a být viděn. Stylové dvojité světlomety LED vypadají skvěle a jsou vybaveny světly pro denní svícení (DRL), která se automaticky přizpůsobují intenzitě okolního světla a vyzařují jasné, dobře viditelné světlo, které upozorňuje ostatní účastníky silničního provozu na vaši přítomnost a zvyšuje tak bezpečnost. Doplňková světla pohyblivá v závislosti na řízení používají rychlost a úhel náklonu k automatickému osvětlování mrtvých úhlů při projíždění zatáček ve tmě. Při rychlosti nad 50 km/h upozorňuje světelná signalizace při nouzovém brzdění (ESS) ty, kteří jedou za vámi, aby přizpůsobili rychlost podmínkám na silnici.

AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Prohlédněte si nový grafický motiv Cracked Terrain a vyberte si barvu.
Otáčejte přetažením Otáčejte přetažením
Přiblížení Přiblížení
Rotate Rotate
Přiblížení stažením prstů Přiblížení stažením prstů
Vyberte si barvu

  VZRUŠUJÍCÍ ZVUK VÝFUKU DVOUVÁLCE

  Prostě nejlepší doprovodná skladba na světě, silný dvouválcový motor, který se vytáčí k červeným číslům (nejlépe poslouchat se sluchátky).

  Honda Africa Twin Adventure Sports
  Honda Africa Twin Adventure Sports
  Posunout

  Dva různé motocykly Africa Twin

  Zde si vyberte své nové dobrodružství.

  Snímek modelu Honda Africa Twin
  Snímek modelu Honda Africa Twin Adventure Sports

  CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

  CRF1100L AFRICA TWIN