Close

CB650R
Neo Sports Café

OD NUDY K NADŠENÍ NA PRVNÍ POHLED.

 

Každý den je cestou. Začněte tu svou s novým motocyklem CB650R. Díky výkonnému motoru a jedinečnému stylu Neo Sports Café je model CB650R připraven vzít vás na nezapomenutelné městské dobrodružství.

ZVUKOVÝ ZÁZNAM ČTYŘVÁLCE

Roztočte motor a užijte si, jak se CB650R probouzí k životu. Zavřete oči a zaposlouchejte se do vyladěné řadové čtyřválcové symfonie, kterou vydává kompaktní tlumič výfuku. Jste připraveni ovládnout silnici. (Pro nejlepší zážitek poslouchejte se sluchátky.)

Na detailech záleží

Podívejte se blíže na jedinečné funkce a prvky, díky nimž je model CB650R legendární.

MÉNĚ JE VÍCE

Minimální znepokojení, maximální požitek.

Nový model CB650R se pyšní elegantním propracovaným designem, který se skvěle hodí k vašemu sofistikovanému městskému stylu. Ultra kompaktní, ale rázný vzhled motocyklu byl inspirován retro minimalismem modelu CB1000R Neo Sports Café, ale váží o 5 kg méně. Kombinuje oblé linie s ostrými úhly a jeho korunou je jedinečný LED světlomet. V modelu CB650R vám méně nabídne více.

NÁVYKOVÉ KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ

Sestrojené pro každý úkol i volný čas.

Když už si koupíte motocykl, chcete na něm jezdit. Chcete si to užívat. A chcete posunovat jeho limity. Řadový čtyřválcový 16ventilový motor DOHC modelu CB650R by byla škoda nevyužívat. Je to konstrukční mistrovské dílo. Bavte se s ním.

CB650R Neo Sports Café, zprava, záběr na motor a přední kolo
CB650R Neo Sports Café, záběr na výfuk
CB650R Neo Sports Café, přední pravý poloprofil, s jezdcem, ve městě za tmy
CB650R Neo Sports Café, zepředu, záběr na přední světla, ve městě za tmy

PLNÁ VÝBAVA

Vše, co potřebujete. Nic vám nestojí v cestě.

Špičkový motocykl vyžaduje perfektní vybavení. Plné LED osvětlení dodává novému modelu CB650R promyšlený moderní vzhled. Jedinečný kulatý světlomet vydává pronikavý modrý paprsek. Přístrojový panel zahrnuje digitální LCD displej a také ukazatel zařazeného převodového stupně a indikátor řazení nahoru.

CB650R Neo Sports Café, zepředu, záběr na kokpit