Technologie týmu Repsol Honda

Závodní geny

Detailní záběr kola motocyklu Honda CBR1000RR Fireblade.
Detailní záběr kola motocyklu Honda CBR1000RR Fireblade.
Jezdci závodů MotoGP s týmem.
Jezdci závodů MotoGP s týmem.

Repsol Honda RC213V je lehký, hbitý a dosahuje rychlosti přes 357 km/h. Jeho závodní duch najdete v každém motocyklu, který vyrobíme.

Posunout

Pruhy oranžové, červené a bílé barvy fungují jako výstraha na závodní dráze i na silnici: je tu někdo se závodním duchem.

Pohled na motocykl Honda ze strany v závodních barvách stáje Repsol.

Žhavá jízda na silnici

Modely Fireblade ukrajují z časů na kolo díky neuvěřitelným výkonům motoru a preciznímu podvozku. Okoření ale i nedělní vyjížďky.

Jde o nejdokonalejší komerčně dostupný supersport třídy open-class. Závodní konstrukční a technologická řešení modelů Fireblade určených pro zkušené jezdce prahnoucí po adrenalinu jsou zárukou maximálního vzrušení silnici i na okruhu.

Fireblade řádí na trati

Model Fireblade CBR1000RR kombinuje vražednou rychlost s bleskovými reakcemi. Podívejte se na technologie, které mu to umožňují.

Závodní prvky

S příslušenstvím Honda dosáhnete ještě lepších výkonů a sportovnějšího vzhledu.

Tónovaný čelní štít, sportovní výfuk nebo blatníky z uhlíkových vláken? Náš sortiment doplňků Honda nabízí řadu možností k přizpůsobení vašeho motocyklu a dotvoření závodního vzhledu.

Jednotný design

Pokud chcete svému stroji dodat osobitý styl a sportovní výkonnost, vždy tak čiňte s využitím originálního příslušenství Honda. Vše je vyrobeno tak, aby bylo s motocykly Honda dokonale kompatibilní. Nabízíme volitelnou výbavu pro každého – od modelů kategorie Touring a Street po supersporty či skútry.

Detailní záběr motoru motocyklu Honda.
Detailní záběr řídítek motocyklu Honda.
Detailní záběr příslušenství motocyklu Honda.
Detailní záběr výfuku motocyklu Honda.

Závodní rodokmen

Ať už si vezmete kteroukoli třídu, u všech motocyklů Honda najdete DNA závodního stroje.

Dva závodníci MotoGP s motocykly Honda.

Naše řada menších motocyklů možná nepředstavuje uchazeče do seriálu MotoGP, ale postavili je zkušení konstruktéři, kteří se podíleli na vítězstvích v závodech.

To znamená, že technologie vyvinuté jako špička konkurenčního prostředí motoristických sportů najdete v celém sortimentu našich motocyklů. Takže ať už každé ráno dojíždíte do práce, podnikáte noční vyjížďky či dobrodružné víkendové výpravy, máte záruku vzrušující jízdy.

Pohled na motocykl Honda ze strany v červené, bílé a modré barvě.

Vyladěný k závodění, pro jízdu na silnici

Prototyp RC213V-S je téměř identický s naším závodním strojem MotoGP – a je upravený jen natolik, aby směl vyjet do ulic.

Stavba modelu RC213V-S byla jednoduchá. Vzali jsme motocykl RC213V ověnčený vítězstvími v závodech MotoGP a udělali jsme jen naprosto nezbytné úpravy umožňující získání homologace pro jízdu na veřejných komunikacích.

Prototyp RC213V-S je dokonalý motocykl pro jízdu po silnici, vybavený kompletní elektronikou podpory jezdce, jako je kontrola trakce, regulace náklonu dozadu a závodní systém ABS.

Více modelů Super Sport