Oficiální představení novinky XL750 Transalp v České republice

XL750 Transalp přijíždí na showroomy! Navštivte svého nejbližšího autorizovaného prodejce motocyklů Honda a seznamte se osobně s touhle novinkou.

12. května 2023

Nová Honda XL750 Transalp k vidění na showroomech

Tohle cestovní enduro, se dostává k autorizovaným motocyklovým prodejcům společnosti Honda. Neváhejte a pojďte se s novou Hondou XL750 Transalp osobně seznámit. Využijte možnosti si motocykl do detailu prohlédnout a domluvit si testovací jízdu.
Těšíme se na Vás.

Základní představení modelu:

Po městě nebo kolem světa: nová Honda XL750 Transalp navazuje na dobrodružnou povahu svého ikonického originálu a přichází připravena na novou generaci jezdců, kteří se chtějí vydat kamkoliv, kam vede cesta. Její osmiventilový řadový dvouválcový motor disponuje výkonem 67,5 kW a točivým momentem 75 Nm; elektronicky řízená škrticí klapka (TBW) nabízí 4 přednastavené jízdní režimy plus volitelný režim User, systém nastavitelné kontroly trakce (HSTC) nastavitelný v 5 úrovních s integrovaným systémem pro zamezení zvedání předního kola (Wheelie Control) a se 3 úrovněmi nastavení brzdění motorem a přenosu výkonu. Ocelový rám je vybaven kompletním odpružením Showa: 43mm inverzní vidlicí SFF-CATM a zadním tlumičem s přepákováním Pro-Link. Dva dvoupístové brzdové třmeny se silně zakusují do předních brzdových kotoučů, stroj je opatřen koly o rozměrech 21/18 palců obutými do dušových pneumatik. Sériová výbava zahrnuje 5palcový barevný TFT přístrojový panel s hlasovým ovládáním telefonu Honda Smartphone Voice Control, kompletní LED osvětlení, automatické vypínání ukazatelů směru či výstražná světla pro nouzové brzdění (ESS). K dispozici je také verze pro držitele řidičského oprávnění kategorie A2.