CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS.

ÚNIK DO NAPROSTÉ SVOBODY.

Honda Africa Twin Adventure Sports, přední levý poloprofil, jízda po silnici pouštní krajinou
Honda Africa Twin Adventure Sports, přední levý poloprofil, jízda po silnici pouštní krajinou

TO JE TO, ČEMU ŘÍKÁME PERFEKTNÍ DEN.

Vidíte ten další obzor, pod tou nádhernou kopulí kobaltově modré oblohy? Samozřejmě, že vidíte. Ale díváte se ještě dál. Přemýšlíte, co najdete za třemi dalšími obzory. Známe ten pocit. A proto jsme vyrobili model Africa Twin Adventure Sports – připravený na cestu po světě s vyspělými technologiemi a prémiovými funkcemi.

HRDELNÍ ZVUK DVOUVÁLCOVÉHO MOTORU.

Nechte krajinu ubíhat a užívejte si nejlepší cestu k dobrodružství, která existuje – k tomu vám zahraje působivý dvouválcový motor (nejlépe je slyšet se sluchátky).

Posunout

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ.

Podívejte se blíže na jedinečné funkce a prvky, díky nimž je model Africa Twin Adventure Sports tak výjimečný.

ZAŽIJTE DOBRODRUŽNOU VYJÍŽĎKU NA MODELU ADVENTURE.

Když jste v sedle celý den, den za dnem, záleží i na maličkostech.

Při vytváření modelu Africa Twin Adventure Sports jsme se zaměřili na pohodlí, protože velká palivová nádrž vám umožní skutečně dlouhou jízdu. Ochranná přední strana aerodynamické kapotáže nabízí dobrou ochranu proti větru, zatímco výškově nastavitelný čelní štít umožňuje snížit turbulence kolem hlavy. A aby se zlepšila bezpečnost, nové duální LED reflektory obsahují funkci denního svícení (DRL) pro konzistentní viditelnost během dne. Zahrnují také světla pohyblivá v závislosti na řízení, která – podle rychlosti a úhlu náklonu – automaticky osvětlují slepé úhly. Zatímco se tempomat stará o velké vzdálenosti, vyhřívané rukojeti se postarají o to, aby vaše ruce byly v teple; je zde také nabíjecí zásuvka příslušenství. A bezdušové pneumatiky znamenají snadné silniční opravy.

Honda Africa Twin Adventure Sports, přední pravý poloprofil, jízda po polní cestě pouštní krajinou

PLNĚ ZATÍŽEN NA DLOUHÉ CESTY.

Je čas objevovat? Není lepšího parťáka pro vaše cesty, ať už cesta vede kdekoliv.

Vybavili jsme model Africa Twin Adventure Sports praktickými funkcemi, které vám pomohou jet daleko. Opravdu daleko. A je také plný technologií na podporu vaší cesty. Stejně jako v případě modelu Africa Twin má čtyři předem nastavené režimy jízdy a dva nastavitelné uživatelské režimy, dynamické ovládání měření setrvačnosti (IMU), systém HSTC, systém náklonového ABS pro jízdu v zatáčkách a systém řízení trakce Wheelie Control, který lze snadno spravovat na dosah ruky pomocí dotykové obrazovky TFT, pomocí aplikace Apple CarPlay® a připojením Bluetooth.

Volitelné odpružení SHOWA EERA

Když si přijdete vybrat nový model Africa Twin Adventure Sports – a protože kdo ví, kam vaše cesta povede – je zde možnost ELEKTRICKÉHO NASTAVENÍ ODPRUŽENÍ SHOWA ZA JÍZDY (SHOWA EERA) pro optimální nastavení odpružení. Tři přednastavené režimy pokrývají všechny scénáře jízdy po městě a jízdu mimo silnici. Předpětí zadní pružiny lze také nastavit elektronicky při stání, ať už se jedná o jízdu o samotě, nebo se spolujezdcem a zavazadly.

Honda Africa Twin Adventure Sports, záběr předního odpružení

Volitelné odpružení SHOWA EERA™

Honda Africa Twin Adventure Sports pohled shora, levý přední poloprofil, jízda na silnici pouštní krajinou

Volitelná dvouspojková převodovka

Volitelná dvouspojková převodovka

Vybrat si můžete také naši unikátní šestistupňovou dvouspojkovou převodovku (DCT) s automatickým i ručním řazením a spínačem G (aktivovatelným přes dotykový displej TFT), který při jízdě mimo silnici snižuje prokluzování spojky při změně převodového stupně, a tím brání prokluzování zadního kola.

Honda Africa Twin Adventure Sports, zprava, jízda po polní cestě pouštní krajinou

Dva různé motocykly Africa Twin

Oba připravené na dobrodružství. Vyberte si zde ten svůj.

Honda Africa Twin, pohled zprava, studiový snímek
Honda Africa Twin Adventure Sports, pohled zprava, studiový snímek

Africa Twin Adventure Sports

Africa Twin

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.

Stáhnout pro iOS

Stáhnout pro Android

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE