Pozvánka na enduro motoškolu do Brna!

Chcete vyzkoušet novou Afriku a naučit se jezdit v terénu? Tak právě pro Vás je naše nabídka určena.

11. června 2018

Poznačte si termín - čtvrtek 28. června 2018!

ENDURO je stále populárnější motocyklovou disciplínou. A především je to skvělá adrenalinová zábava i atraktivní způsob, jak se udržovat ve fyzické kondici. Abyste si jízdu v terénu naplno užili, je třeba naučit se správně základní techniky. Díky tomu pak pro vás bude enduro zábava a ne trápení.

Proč právě Enduroškola Masarykova okruhu?

Teorie a praktická výuka probíhá v areálu Masarykova okruhu v Brně, kde jezdí ti nejlepší jezdci MotoGP. Krásné prostředí a vhodnost terénu zaručuje unikátní zážitek při řízení vaší motorky v terénu, kde se o vás bude starat tým zkušených instruktorů. Díky menšímu počtu účastníků je zajištěn individuální přístup je každému z nich. 

Z čeho se kurz skládá?

Kurz zahrnuje praktické jízdy v terénu, kterému předchází teoretická příprava. Zaměříme se na nácvik přejíždění různých typů překážek, průjezdu zatáček, zdolávání výjezdů a další dovednosti pro jízdu v terénu.

Kde se kurz koná?

Jezdit budeme na speciálním terénním polygonu. Trať byla vybudována s ohledem na potřeby kurzu, tak aby si účastníci vyzkoušeli celé spektrum překážek a situací, které je mohou v terénu potkat.

Nezbytná teoretická příprava zabere dvě hodiny a absolvujeme ji v promítacím sálu v řídicí věži Masarykova okruhu. 

Pro koho je kurz určen?

Jednodenní kurz zaměřený především na majitele cestovních endur, kteří by velmi rádi opustili jistotu a bezpečí zpevněných komunikací a vydali se hledat dobrodružství v terénu. Najděte jistotu a vyzkoušejte si limity své motorky při off-roadu. My vám v tom pomůžeme.

Na jakých motorkách se bude kurz absolvovat?

Kurz bude exkluzivně probíhat na motocyklech Honda CRF1000L Africa Twin a Adventure Sports jak s manuální, tak s automatickou dvouspojkovou převodovkou (dle aktuální dostupnosti).

Jaké vybavení musí účastník mít?

Pro účastníky kurzu je povinná ochranná přilba s homologací, rukavice, bunda a kalhoty s protektory a pevné motocyklové boty. Vhodným doplňkem je motokrosová ochranná vesta a chránič páteře a krku. Žádné jiné dodatečné vybavení není potřeba.

Jaká je cena za kurz?

Cena je stanovena na 3 990,- Kč vč DPH a zahrnuje:

• Zapůjčení motocyklu Africa Twin, palivo, instruktora

• Oběd, nealko nápoj

• Tričko s logem Africa Twin.

Spoluúčast v případě škody na motocyklu je 5 000,- Kč vč. DPH. Kauci je potřebné mít s sebou v hotovosti!

Termín: čtvrtek 28. června 2018

Čas příjezdu: 09:30, učebna Automotodromu Brno

Odborné vedení kurzu: Karel "Carlos" Táborský, Jirka Heiník

Možnost ubytování v hotelu GRID přímo u okruhu za zvýhodněnou cenu 1 490,- Kč včetně snídaně a DPH za dvoulůžkový pokoj.

Jak se na kurz registrovat?

Registrace probíha pouze prostřednictvím autorizovaných prodejců motocyklů Honda a to zasláním řádně vyplněného registračního formuláře.