Close

CB500X

MĚSTO JE DIVOČINA MODERNÍ DOBY

CB500X je pro volnomyšlenkáře, kteří chtějí dobýt městskou džungli. Díky silnému dvouválcovému motoru a odpružení s dlouhým zdvihem byl tento motocykl zkonstruován, aby vás doprovázel na vašich dobrodružstvích.

FAKTOR X

Dvouválcový motor promění model CB500X na dynamický stroj, který zvládne cokoli. Připravte se na nezapomenutelnou jízdu. Model CB500X ještě zlepšuje komfort, který poskytoval jeho předchůdce, aby vám dopřál plynulou jízdu ve městě nebo při jízdě ve vyšších rychlostech. Je vybaven také novými prvky, díky kterým si stejně tak užijete i jízdu na nezpevněných cestách. (Pro nejlepší zážitek poslouchejte se sluchátky.)

Na detailech záleží

Podívejte se blíže na jedinečné funkce a prvky, díky nimž je model CB500X legendární.

ČEKÁ NA VÁS CELÝ SVĚT

Vytvořte si vlastní styl.

Motocykl CB500X má nový drsný vzhled, který motivuje k dobrodružným výpravám. Byl inspirován modelem Africa Twin a kombinuje robustní linie s agresivnějším výrazem. Vysoký čelní štít zajišťuje pohodlí.

KOMPAKTNÍ POHONNÁ JEDNOTKA

Všestranný silák.

CB500X se pyšní motorem, bez kterého se při prozkoumávání různých typů cest neobejdete. Silný, hbitý a efektivní dokonce i na dlouhých cestách: dává vám svobodu, o které jste snili. A stejně jako jeho větší příbuzný CBR má antihoppingovou spojku, která usnadňuje řazení nahoru a zvládá zablokování zadního kola při tvrdém řazení dolů.

CB500X, záběr na motor.
CB500X, záběr na zadní kolo.
CB500X, zadní pravý poloprofil, vedle sedícího jezdce, v horách
CB500X. záběr na levou rukojeť řídítek

NASTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ

Pro dlouhé cesty.

Motocykl CB500X je vybaven novým LCD přístrojovým panelem s inverzním displejem a ukazatelem zařazeného převodového stupně. Zúžená hliníková řídítka poskytují kontrolu nad strojem a maximální ovladatelnost. Plné LED osvětlení, včetně ukazatelů, stroj perfektně doplňuje. 41mm teleskopické vidlice s dlouhým zdvihem mají nastavitelné předpětí pružiny, stejně jako zadní zavěšení Pro-Link s tlumičem Monoshock.

CB500X, záběr na kokpit