Motocykly 2021
Motocykly 2021

Nové motocykly 2021

Objevte nejnovější řadu motocyklů Honda.

Honda GL1800 Gold Wing, dokonalost jízdy

DOKONALOST JÍZDY

Atraktivní model Gold Wing představuje nádherně vyvedený prémiový dopravní prostředek, na kterém bude každý váš výlet zábavnější, než kdy předtím. Jeho šestiválcový motor o objemu 1833 ccm nabízí díky 4 jízdním režimům v každém okamžiku úctyhodný točivý moment. K dispozici je živě reagující podvozek, který zahrnuje systém zavěšení předního kola se dvěma příčnými rameny, zavěšení zadního kola typu Pro-Arm a elektronické tlumení. A 7" TFT displej s podporou Android Auto™ a Apple CarPlay™ – a vylepšeným zvukem – vás bude udržovat v kontaktu se světem, zatímco bude svět proplouvat kolem.

Objevte nový model GL1800 Gold Wing
Honda GL1800 Gold Wing, dokonalost jízdy

OPRAVDU LUXUSNÍ CESTOVNÍ STROJ

Model Gold Wing Tour není vlajkovou lodí mezi motocykly Honda pro nic za nic. Nabízí nejvyšší úrovně výkonu a luxusu pro jezdce i spolujezdce na silnicích ve městě i mimo město. Motocykl vycházející z neuvěřitelného modelu Gold Wing nabízí vyšší přepravní kapacitu – zadní horní box narostl na 61 litrů. Jeho vynikající pohodlí, uvolněnější úhel 23° opěrky zad spolujezdce – a luxusní nový semišový/syntetický materiál předního i zadního sedadla – zaručují radost z každé jízdy. Audiosystém a reproduktory jsou vylepšené, takže přinášejí dynamičtější a kvalitnější zvuk, a unikátní je také možnost vybavení airbagem.

Seznamte se s novým motocyklem Gold Wing Tour

REBEL KAŽDÝM COULEM

Novodobý styl „bobber“ modelu Rebel CMX1100 je něčím výjimečným.

Co je uvnitř, ještě ve větší míře. Řadový dvouválcový motor s vysokým točivým momentem nabízí elektronické ovládání plynu, 4 jízdní režimy, systém kontroly trakce Honda a řízení trakce k zamezení zvedání předního kola. Tempomat je standard a naše jedinečná šestistupňová dvouspojková převodovka je volitelná. Tento pohodový cruiser si poradí i v zatáčkách – v těch mají hlavní slovo radiální čtyřpístkové přední brzdové třmeny, 43 mm dlouhé přední vidlice a zadní tlumiče s oddělenou nádobkou.

NA SILNICI NEJDE PŘEHLÉDNOUT

X-ADV, prvotřídní průzkumník města, který si poradí s betonovou džunglí i cestami v terénu, promění každou jízdu ve vzrušující dobrodružství. A všechny jeho součásti jsme ještě vylepšili. Motor má více výkonu a celkově je o 2 kg lehčí. Nová kapotáž posiluje robustní styl a nabízí více úložného prostoru. Dvojité světlomety využívají technologii DRL výrazně zvyšující viditelnost a 5palcový TFT displej je vybaven systémem hlasového ovládání chytrého telefonu Honda, který vás udrží ve spojení.

X-ADV na okraji silnice

NC750X

ZÁBAVA KAŽDÝ DEN

Je to motocykl připravený na vše – proto majitelé model NC750X milují. Ostřejší, kompaktnější kapotáž vytváří novou individualitu a nižší sedadlo a přepracovaný ochranný štít zaručují ještě pohodlnější jízdu. Zvýšení výkonu motoru a snížení hmotnosti o celých 6 kg s sebou přineslo lepší zrychlení a čtyři jízdní režimy umožňují přizpůsobit výkon na míru.

SH350 V ZÁŘI REFLEKTORŮ

V ZÁŘI REFLEKTORŮ

Nový špičkový model SH350i je dokonalý model SH. Má vyšší výkon díky vyšší kubatuře kapalinou chlazeného čtyřventilového motoru. A přestože modely řady SH vždy představovaly kombinaci krásy a užitku, model SH350i je ještě atraktivnější díky kombinaci elegance, prvotřídní kvality a technologické vyspělosti. Přepracovaný rám zachovává snadnou ovladatelnost, charakteristickou vlastnost řady SH. A detaily jako nabíječka USB Type-C a systém Smart Key vám usnadní den.

Objevte nový model SH350
SH350 V ZÁŘI REFLEKTORŮ

TEN NEJLEPŠÍ VÝHLED NA MĚSTO

PCX125 není jedním z nejoblíbenějších skútrů v Evropě náhodou. Nápovědu najdete v jeho názvu. Model PCX zaručuje zcela špičkové pohodlí, které zajišťuje jízdní poloha pro jezdce, úložný prostor pod sedadlem, kam se vejde celoobličejová helma, i celkově vysoká kvalita konstrukce. A vylepšili jsme každou jednotlivou součástku. Modernizované provedení nabízí větší úložný prostor pod sedadlem, zásuvku USB Type-C a pohodlný inteligentní klíč. Zbrusu nový kapalinou chlazený čtyřventilový motor poskytuje vyšší výkon a zároveň úžasně snižuje spotřebu paliva. Disponuje také systémem kontroly trakce Honda (HSTC), který zajišťuje přilnavost zadní pneumatiky. Díky novému rámu, širším rozměrům pneumatik, zavěšení zadního kola s větším zdvihem a brzdění ABS bude vaše jízda plynulá a jistá.

Objevte nový model PCX125
SH350 V ZÁŘI REFLEKTORŮ

UŽIJTE SI MĚSTO

Nový model Vision 110 má vše, co potřebujete – a mnohem víc. Moderní, stylové vylepšení přináší LCD přístrojový panel a podporuje i ovládání klíčem SMART Key. Úložný prostor pod sedlem je větší, k dispozici je také nabíjecí zásuvka USB Type-C a zcela přepracovaný, motor s technologií enhanced Smart Power (eSP), který je o 8 % úspornější. I když model Vision 110 představuje především jednoduchou, snadnou přepravu, nabízí vysokou kvalitou konstrukce a mnoho prvků, které byste očekávali u prémiového skútru, a to za cenu, která určitě stojí za pozornost.

Objevte nový model Vision 110