CRF1000L Africa Twin

Návrat legendy

Posunout

Logo Africa Twin

Zpět ve svém přirozeném prostředí

Model Africa Twin téměř před 30 lety ovládl rallye Paříž-Dakar. Letos byl přetvořen v duchu stejného nefalšovaného dobrodružství.

Boční pohled na motocykl Africa Twin

Řidičské oprávnění

A

Co to znamená

K dostání v

3

různých barvách

Zobrazit vše

Vyberte si verzi podle svých představ

Jednoduchý jako originál nebo nabitý moderními technologiemi? Vždy najdete model Africa Twin, který bude odpovídat vaší představě o dobrodružství.

Vydejte se za dobrodružstvím s motocyklem Africa Twin na svém mobilním telefonu či tabletu

Seznamte se s funkcemi motocyklu Africa Twin, upravte barevné provedení podle svého a prozkoumejte celý motocykl v rozsahu 360˚. Poté se ponořte do režimu rozšířené reality a zjistěte, jak by motocykl vypadal na příjezdové cestě do vaší garáže – to vše s naší novou mobilní aplikací.

Dokonalí partneři

Jeďte dál, rychleji a agresivněji díky originálnímu příslušenství Honda, které bylo navrženo tak, aby se dokonale doplňovalo s vaším motocyklem.

Horní kufr s úložným prostorem, mlhová světla LED nebo nový odolný vysoký štít? Naše řada příslušenství je stejně odolná jako motocykl Africa Twin a vylepší jízdu přesně podle vašich představ.

Dva lidé jedoucí na motocyklech Africa Twin vedle sebe

Stvořen pro expedice

Rallye Paříž-Dakar: 8 500 vyčerpávajících kilometrů plných dun, bahna a kamení. Motocykl Africa Twin si poradil se vším.

Dva jezdci na motocyklech na vyhlídce nad údolím

Společnost Honda se v Rallye Paříž-Dakar, nejtěžším terénním motocyklovém závodě na světě, představila poprvé v roce 1981. Motocykl Africa Twin již po pěti letech tento závod ovládl a obsadil všechny stupně vítězů. Triumf pak zopakoval ve všech třech následujících ročnících.

Motocykl na bílém pozadí

Honda NXR-750 – náš první vítěz rallye Paříž-Dakar.